2ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΑΠΘ

ΠΡΟΣ
Τα μέλη των Συλλόγων:
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ, ΕΣΔΕΠ, ΣΕΔΙΠ, ΕΕΠ, ΕΤΕΠ, ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΜΕ ΕΡΓΟΛΑΒΙΚΗ ΣΧΕΣΗ

Συναδέλφισσες – Συνάδελφοι,
Ο Σύλλογός μας, μετά την επιτυχή διεξαγωγή του 1ου Τουρνουά Αντισφαίρισης (Τένις) κατά την περσινή χρονιά, με τη συμμετοχή διοικητικών υπαλλήλων και ΕΔΙΠ, ανακοινώνει την έναρξη και του 2ου Τουρνουά, το οποίο απευθύνεται πλέον σε όλους τους Συλλόγους εργαζομένων στο ΑΠΘ, με την φιλοδοξία να πάει ακόμα καλύτερα. Θεωρούμε ότι αντίστοιχες πρωτοβουλίες συμβάλλουν στη σύσφιξη των σχέσεων των μελών, από συλλόγους που προέρχονται από διαφορετικές σχέσεις εργασίας, όμως αποτελούν όλοι μέλη της ίδιας Πανεπιστημιακής Κοινότητας. Ευελπιστούμε στην όσο το δυνατόν μεγαλύτερη συμμετοχή σας και αναμένουμε αντίστοιχες πρωτοβουλίες από τους άλλους Συλλόγους του Πανεπιστημίου. Επίσης θέλουμε να ευχαριστήσουμε την Επιτροπή Εποπτείας του Πανεπιστημιακού Γυμναστηρίου για την παραχώρηση των εγκαταστάσεών της.

Το Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου

Υ.Γ. (1) Παρακαλούνται οι Σύλλογοι στους οποίους απευθύνεται η σχετική πρόσκληση να την κοινοποιήσουν στα μέλη τους.
(2) Συνημμένη θα βρείτε την αίτηση συμμετοχής που θα στείλετε στο mail dthessal@ad.auth.gr, καθώς και σχετικές πληροφορίες.

2o ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ

ΑΙΤΗΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΓΙΑ ΤΟ 2o ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΑΠΘ